Vialand

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk temalı parkını, alışveriş caddeleri ve gösteri merkeziyle bir araya getiren VIALAND, çocuklu aileleri masalsı bir dünyada ağırlamak üzere 26 Mayıs 2013, Pazar günü kapılarını açıyor.

Temalı park, gösteri merkezi ve alışveriş caddelerini bir arada sunan konseptiyle dünyada da bir ilk olan VIALAND, ailelerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirebileceği sınırsız eğlencenin tek adresi olmayı hedefliyor.

VIALAND, İstanbul’un kalbi Eyüp’te 100 futbol sahası büyüklüğündeki 600 dönümlük arazi üzerine inşa edildi. Dünyanın en popüler temalı parklarının sahip olduğu standartlarda ve ölçekte inşa edilen VIALAND’in masal dünyasının kapılarını, girişindeki 2000 m²’lik alanda tüm görkemiyle yükselen VIALAND Şatosu aralıyor. Oyun Dünyası, Macera Dünyası ve Efsaneler Dünyası bölümlerinden oluşan temalı parkta hem yetişkinler hem de çocuklar için birbirinden eğlenceli ve heyecan verici 50’den fazla eğlence ünitesi bulunuyor.

Sadece çocular için değil, tüm aile üyeleri için eğlence fırsatı var. Her yaş gurubuna hitap eden alanlarda ailecek iyi vakit geçirme şansı bulablirsiniz.

VIALAND’e gelen çocuklu aileler, temalı parkta sınırsız eğlenceyi yaşarken, alışveriş caddelerinde gezinebilecek, gölet ve yürüyüş yollarını da içeren rekreasyon alanında çocuklarıyla birlikte doğayla iç içe vakit geçirebilecek. Aileler, gösteri merkezinde çocuklara yönelik düzenlenecek olan özel eğlence ve etkinliklere de katılabilecekler.

YAZ BOYUNCA KONSERLER

Müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak muhteşem konserler yaz boyunca VIALAND Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek!

 

GÖSTERİ MERKEZİ

VIALAND Gösteri Merkezi, gerek seyirci kapasitesi, gerek sahne ses ve ışıklandırma sistemleri, gerekse etkinliklerin gizli kahramanları olan profesyonel ekibi ile

rakipsiz bir teknik altyapı sunarak tüm seyircileri için her gösterinin unutulmaz olmasını sağlayacak.

 

 

ULAŞIM:Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi
34065 Eyüp İstanbul

Toplam 209 defa görüntülendi.

The following two tabs change content below.

hezarfen

Latest posts by hezarfen (see all)

Cevapla