Meydan AVM Ümraniye

İstanbulun Ümraniye ilçesinde bulunan bir alış veris ve yaşam merkezi (AVM) dir.AVM içerisinde yiyecek,giyim teknoloji ve sinema salonları gibi daha bir çok kategoride hizmet veren mağaza bulunmaktadır.

Önemli bir Alman yatırımı olan Türkiyenin önde gelen AVM’lerinden Meydan Ümraniye AVM, 2013 Temmuz itibari ile Bir Türk Yatırımcısına geçti. Meydan Ümraniye AVM 230 milyon USD bedelle Gülaylar Group tarafından satın alındı.Gülaylar Group aynı zamanda Nişantaşı’nda bulunan CİTY’S AVM’nin de sahibi.

 

Adres: FSM Mh. Balkan Cd. No: 64 Tepeüstü-Ümraniye / İstanbul

Telefon: 0216 526 01 01

Faks: 0216 526 24 98

E-posta: selcuk.kocak@metro-properties.com.tr

AVM Müdürü: Selçuk KOÇAK

Adres Tarifi: Anadolu yakasından gelen misafirlerimiz Ümraniye-Çakmak istikametinden gelip, Çakmak köprüsünden yüzme havuzlarına doğru 200m devam edebilirler.

Avrupa yakasından gelen misafirlerimiz FSM Köprüsü’nden çıktıktan sonra Şile – Çekmeköy tabelalarını takip ederek Tepeüstü kavşağına gelip, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi yazan tabeladan içeriye devam edebilirler.

Toplu Taşıma: Kadıköy’den gelen misafirlerimiz 13-20Ü otobüsleri, Üsküdar’dan gelen misafirlerimiz Üsküdar – Dudullu minibüslerini kullanabilirler.

Toplam 623 defa görüntülendi.

The following two tabs change content below.

hezarfen

Latest posts by hezarfen (see all)

Cevapla