İstanbulda Düğün Mekanları

Masal gibi bir organizasyonla dünyaevine girmek, aile ve dostlarla gönlünce eğlenmek, yıllar boyunca çocuklara, hatta torunlara bile anlatılacak muhteşem bir gece geçirerek bir düğün mü istiyorsunuz

Görkemli sarnıçlar, nostalji kokan yalılar ve muhteşem köşkleriyle buyrun İstanbul’un tarihi ve şık düğün mekanlarını seyreylemeye! Korkmayın fiyatlar sandığınız kadar imkansız değil… Hatta birçoğu tahmin ettiğinizden daha da ulaşılabilir

Fuat Paşa Yalısı
Fuat Paşa Yalısı yeni evlenecek çiftlere Gümüş, Altın, Platin ve Akdeniz kategorileriyle adlandırdığı 4 ayrı paket seçeneği sunuyor. Kişi başı fiyatların 138 TL’den başladığı paketlere düğün yemeği menüsü, balayı odası, nikah, kokteyl yemeği ve ziyafet salonu süslemesi ile barkovizyondan volkan patlamasına kadar uzanan çeşitli şovlar dahil.

Kız Kulesi
İstanbul’un ikonik simgelerinden Kız Kulesi’nde düğün yapmak için kulenin tamamını 1 günlüğüne kiralamak gerekiyor. Pazar günü 180 kişilik düğün organizasyonun fiyatı 32.400 TL. Cuma ya da cumartesi günleri yapılacak organizasyonların fiyatı ise 43.200 TL olarak belirlenmiş. Bu fiyata; düğün yemeği menüsü, limitsiz yerli içki, tekneyle ulaşım, orkestra, mini fotoğraf çekimi ve düğün pastası dahil.

Sait Halim Paşa Yalısı
Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlenmek için kişi başı 115 Euro’dan oluşan bir bütçeyi gözden çıkarmak gerekiyor. Bu fiyata düğün menüsü, limitsiz yerli içki, balayı süitinde konaklama, düğün pastası ve masa düzenlemeleri dahil.

Esma Sultan Yalısı
Esma Sultan’da evlenmek her bütçenin harcı değil. İstanbul’un en pahalı tarihi mekanlarından biri olan yalıda düğün gecesi için en az 300 kişilik davetli kapasitesi sözü vermek gerekiyor. Kişi başı fiyatın 165 Euro’dan başladığı Esma Sultan Yalısı’nda düğün organizasyonuna dahil olan hizmetler ise; 1 saat sürecek kokteyl (menü dahil), pasta ve cupcake ikramı, balayı süiti, limitsiz yerli içki, gelinin hazırlığı için Pembe Köşk’te özel oda ve nedime tahsisi.

Feriye Lokantası
Feriye’de evlenmek isteyen çiftlerin en az 250 kişilik davetli katılımı sözü vermesi gerekiyor. Kişi başı 77 Euro ile 105 Euro arasında değişen fiyatlara mekan kirası, düğün yemeği ve pasta dahil edilirken; fotoğraf çekimi, süsleme ve müzik dahil edilmiyor.
Küçüksu Kasrı
Küçüksu Kasrı’nda dünyaevine girmek isteyen çiftlerin 25.000 TL’lik bir bütçe hazırlamaları gerekli. Bu fiyata yalnızca 800 ile 1000 kişi arasında davetli sayısı için geçerli olan organizasyon kirası dahil.
Hidiv Kasrı
Her biri künyeli ve soy kütüğüne sahip ağaçlarla kaplı geniş bir koruluğun ortasında tam anlamıyla bir saray yavrusu olan Hidiv Kasrı’nda yemekli düğün organizasyonunun kişi başı fiyatı 55-85 TL arasında değişiyor. Fiyata 2 adet soft içecek ve düğün pastası dahil ediliyor.

Çırağan Sarayı
Çırağan Sarayı İstanbul’un en güzel saraylarından birinde dünyaevine girmek şüphesiz her çiftin hayali… Çırağan Saraı evlenmek isteyen çiftlere özel standart bir fiyat belirlemiş. Kişi başı 200 Euro + KDV’den oluşan fiyata menü, düğün pastası ve balayı süiti dahil.
Malta Köşkü
Malta Köşkü’nde düğün organizasyonunun kişi başı fiyatı 55-85 TL arasında değişiyor. Fiyata 2 adet soft içecek eşliğinde düğün yemeği ve düğün pastası dahil.

Beylerbeyi Sarayı
Beylerbeyi Sarayı düğün organizasyonları için sadece mekanı kiralıyor. 300-350 kişi arasında davetli kapasitesine sahip sarayda mekan kirası 10.000 TL.

Küçük Çamlıca Köşkü
Küçük Çamlıca Köşkü düğün organizasyonu için en az 200 kişilik davetli kapasitesini mecbur kılıyor. Kişi başı 55-85 TL arasında değişen fiyata düğün yemeği, soft içecek ve pasta dahil. Mekanda alkol servisi bulunmuyor.

Ahmet Rasim Paşa Yalısı
Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda düğün yapmak için kişi başı 86-106 Euro + KDV + servis bedelinden oluşan bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Fyata düğün yemeği, limitsiz yerli içki, welcome kokteyli, tekne ile ulaşım hizmeti ve balayı süiti dahil ediliyor.

Florya Sosyal Tesisleri
Florya Sosyal Tesislerinin üç farklı konsepte dekore edilmiş mekanları, profesyonel ekibi ve özel olarak hazırlanan menüleri ile düğün, toplantı ve davet organizasyonlarınız için hizmetinizde.
Yeşilin, deniz manzarası ile bütünleştiği, eşsiz görselliğiyle ön plana çıkan “Kır Bahçesi” yepyeni yüzüyle konuklarına daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. 600 kişilik kapasitesi ile hayalinizdeki düğün ve özel davetler için ayrıcalıklı bir mekan olan Kır Bahçesi yenilenen sade ve şık atmosferi ile özel günleri daha da unutulmaz kılıyor.

Bosphours Garden

Emirgan Korusu içindeki en güzel kır mekanında, şirket piknikleri, brunchlar, test drive ve kır düğünlerinize en ideal hizmet için sizleri Bosphorus Garden’a davet ediyoruz.

Bosphours Garden set mönü 300 kişi, açık büfe ve barbekü hizmeti de verilmektedir.

Toplam 22.050 defa görüntülendi.

The following two tabs change content below.

hezarfen

Latest posts by hezarfen (see all)

Cevapla