İbb Sosyal Tesislerde İftar

İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde nezih, ferah ve sıcak bir aile ortamında hizmet veren Sosyal Tesisler, Ramazan ayına özel iftar menüleriyle misafirlerini ağırlamayı bekliyor. İstanbullulara daha ekonomik ve daha kaliteli hizmet etmeyi ilke edinen Sosyal Tesislerde Ramazan ayı boyunca iftar sofralarını renklendiren geleneksel tatlar sunuluyor.

Avrupa ve Anadolu yakasının en güzel noktalarında yer alan Sosyal Tesislerde, geleneksel birçok güzelliğiyle Ramazan ayının hoş heyecanını yaşamak mümkün. İstanbul’un 15 farklı noktasında hizmet sunan Sosyal Tesislerde, Ramazan ayına özel menü seçenekleriyle iftar sofraları şenleniyor. Her gün değişen menü seçeneklerinde Osmanlı-Türk mutfağının geleneksel lezzetleri konuklara özel hazırlanıyor.

Ramazanın Bereketi, İftarın Mükemmeli…

Uygun Fiyatlarla Kalkabileceğiniz İftar Sofraları…

Sosyal Tesisler ’de…

 

Set menü olarak kişi başı fiyatı geçen sene olduğu gibi 30 TL’den sunulan iftar yemeği seçeneklerinde zengin iftariye tabağı, çorba, ara sıcak, kırmızı et yemeği, salata, tatlı ve içecek bulunuyor. Ramazan ayı boyunca Sosyal Tesisler ekibi tarafından özenle hazırlanan iftar sofraları, birinci sınıf servis ve hizmet kalitesiyle Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini bütçeye uygun fiyatlarla sunuyor.

 

Büyükşehir güvencesiyle hizmet sunan tesislerin ramazan menü fiyatı ekonomik ve kaliteli olduğundan geçen yılda olduğu gibi bu yılda rezervasyonlarda yoğunluk yaşanıyor. Birinci sınıf servis ve hizmet kalitesiyle Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini, bütçeye uygun fiyatlarla sunan tesislerde 444 1 034 iletişim telefonundan rezerve yapılmaktadır.

Sosyal Tesislerin Ramazan sofralarına konuk olmak isteyen aileler için çocuk oyun alanları da ayrıca mevcut. Açık ve kapalı alan mekan alternatifleriyle iftar organizasyonlarının vazgeçilmez adresi olan tesislerde otopark hizmeti de mevcut.

Bolluk ve bereketin, sevgi ve dostluğun sembolü zengin iftar sofraları Ramazan ayı boyunca, Sosyal tesislerde misafirlerini bekliyor olacak.

 

İBB Sosyal Tesisleri

Arnavutköy Sosyal Tesisi

Avcılar Sosyal Tesisi

Beykoz Koru Sosyal Tesisi

Beykoz Sahil Sosyal Tesisi

Çamlıca Sosyal Tesisleri

Dragos Sosyal Tesisi

Florya Sosyal Tesisleri

Fethipaşa Sosyal Tesisleri

Gözdağı Sosyal Tesisi

Haliç Sosyal Tesisi

İstinye Sosyal Tesisi

Kasımpaşa Sosyal Tesisi

Küçükçekmece Sosyal Tesisi

1453 Topkapı Sosyal Tesisi

Zeytinburnu Sosyal Tesisi

444 10 34

http://tesislerimiz.ibb.gov.tr

twitter.com/SosyalTesisler

Gruplar için lezzetli bir iftar yemeği…

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Sosyal Tesisler, grup iftarlarında tercih edilen yerlerin başında geliyor. Sosyal Tesisler, gruplara özel Ramazan sofralarının hazırlığını yine deneyimli ekiplerle yapıyor. Sosyal Tesislerin açık ve kapalı salonlarında Ramazan ayı boyunca gruplara özel geleneksel lezzetler özenle sunuluyor.

Sosyal Tesisler, bulunduğu konum itibariyle deniz havasını alabileceğiniz, şehir manzarasını izleyebileceğiniz yegane yerlerden. Sosyal Tesislerin açık alan restoranları, akşam ezanında gökyüzüne açılan lezzetli iftar soflarıyla konuklarını buluşturuyor.

Toplam 1.415 defa görüntülendi.

The following two tabs change content below.

hezarfen

Latest posts by hezarfen (see all)

Cevapla