İbb İftar Çadırları 2014

Açık Hava İftarları: 1 milyon İstanbullu yine iftar sofralarında buluşacak…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 5 yıldan bu yana gerçekleştirdiği Açık Hava İftarlarıyla, Ramazan Ayı boyunca 1 milyon kişiye, günlük 20 bin kişiye, İstanbul’un farklı meydanlarında kurulan iftar sofralarında iftar ikramında bulunacak.

İstanbul’un farklı semtlerinde kurulacak olan iftar sofralarında hurma, çorba, et kavurma, pirinç pilavı, ayran ve tatlı ikram edilecek. Tüm bu organizasyon; Lojistik Destek Merkezince gerçekleştirilecek.iftar çadırı

Mecidiyeköy ve Taksim Meydanı’ndaki Sabit İftar Çadırında, her gün 9 bin kişiye iftar verilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mecidiyeköy Meydanı’nda 4 bin kişiye, Taksim Meydanı’nda 5 bin kişiye olmak üzere, 2 Sabit İftar Çadırında iftar ikramını bu yıl da sürdürüyor.

Mobil Büfeler Ramazanda da iftariyelik hizmeti verecek

İhtiyaç duyulan her noktada hizmet sunmaya devam eden Mobil Büfelerde Ramazan ayı boyunca; iftar vaktine yolda yakalanan vatandaşlara İftariyelik ikram edilecek. Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprülerinin giriş ve çıkış noktaları, Devlet Hastanelerinin Acil Servis önleri ve Beşiktaş gibi yoğun Meydanlarda iftar vaktinde yolda olan sürücülere mobil büfelerden, su, çay ve iftariyelik ikramı yapılacak.

Toplam 320 defa görüntülendi.

The following two tabs change content below.

hezarfen

Latest posts by hezarfen (see all)