Huqqa

Eşsiz Boğaz manzarasıyla dünya mutfağının leziz tatlarına ev sahipliği yapan HUQQA, Doğu ve Batı sentezlerinin harmanlandığı konseptiyle misafirlerini ağırlıyor.
Modern tasarımıyla ön plana çıkan HUQQA, dünya mutfaklarından farklı damak tatlarını, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor.
HUQQA’nın dekorasyonunda özel olarak tasarlanmış geometrik desenler göze çarparken, kullanılan pastel renkler de genç ekibin enerjik ve modern vizyonunu gözler önüne seriyor.
Sahip olduğu eşsiz konumun keyfini ve ayrıcalığını tüm misafirlerine yaşatabilmek için farklı kotlarda, herkesin kendi rahat ve özel hissedebileceği ayrı bölümler oluşturularak tasarlanan HUQQA, tasarımında ünlü Mimar Mahmut Anlar’ın imzasını taşıyor.
LOUNGE
40 kişilik kapalı ve 210 kişilik açık alan olmak üzere toplam 450 kişi kapasiteli HUQQA, özel günlerinizde sizleri bekliyor…
HUQQA’da özel günler, kutlamalar, doğum günü organizasyonları ya da iş toplantıları için tasarlanan 10-15 kişi kapasiteli özel odalar, rezervasyon sistemiyle hizmet veriyor
Misafirlerin günün her saatini keyifli zaman geçirmeleri amaçlanarak tasarlanan özel odalarda, oyun ve film tutkunları için özel TV ve oyun konsolları ve DVD de bulunuyor.

Nargile Keyfi

Boğaz manzarası eşliğinde keyifli anlar için, müşteriler tarafından sıkça tercih edilen “farklı aromalarla tatlandırılan; A’la, yaz meyvelerinden oluşan; Berry, yoğun aromalı; Şantiye, Winter, Tropikal, Mistik ve Sinerji” gibi 40 tane nargile çeşidi bulunuyor.

Fiyat

HUQQA’da başlangıçlar 18-26 TL, pizza çeşitleri 17-24 TL, ara sıcaklar 22-34 TL, ana yemekler 30-48 TL, tatlılar 18-26 TL, nargile çeşitleri ise 29-39 TL arasında değişen fiyatlarla servis ediliyor.

Ekip

HUQQA’da misafirlere sunulan çok özel tatlar, Mutfak Koordinatörü İsmail Ercan Turan önderliğinde hazırlanıyor. Ercan Turan’ın önceki deneyimleri arasında; Su Ada, Mels Restoran, Çırağan Palace Kenpinski ve Dedeman Otel bulunuyor

 

Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:56, 34345 İstanbul, Türkiye

Toplam 256 defa görüntülendi.

The following two tabs change content below.

hezarfen

Latest posts by hezarfen (see all)