Etiket Arşivi: plaj

Ege ve Akdenizin En Güzel Plajları

ÇEŞME İZMİR ALTIN YUNUS BEACH 250 metre uzunluğundaki Altın Yunus Beach sadece otel müşterileri değil, dışarıdan gelenler de bu plajın güzelliklerinden faydalanabiliyor. Ancak otel müşterileri için özel olarak yapılan eğlenceli aktivitelerinin olduğunu belirtmeliyiz. Deniz ilerledikçe derinleşiyor. Ücretli olarak kano, jet ski, sörf gibi heyecanlı su aktivitelerinden birini yapabilirsiniz. Tel:0232 723 12 50-0232 723 12 50 DATÇA AKTUR TATİL SİTESİ Aktur ... Devamını Oku »

Lara Plajı

Lara Plajı Antalya’nın 12 km. doğusunda kalmaktadır. Kumu gayet ince olup, çam ormanları ile kaplıdır. Halka açık plajları, yiyecek ve içecek ihtiyacını karşılayacak gazinoları ve soyunma kabinleri vardır. Lara plajının batısında Karpuzkaldıran (Askeri plaj) plajı, doğusunda Kundu köyü ve Kumköy sahili yer alır. Lara plajı, kumsallarının genişliği ve ince kum varlığı ile tanınan bir plajdır. Bu yüzden Lara plajına, Altınkum ... Devamını Oku »

Kleopatra Plajı

Kleopatra plajı Alanya`nın tarihi Yarım adasının Batısısın da Damlataş plajının bitimi ile hemen başlar ve 2 kilometrelik bir uzunluğuna sahiptir. Kleopatra plajı adını M.Ö.69 -M.Ö.30 yılları arasında yaşamış Antik Mısır`ın son Helenistik kraliçesi Kleopatra`dan almıştır. Marmaris’e 15 km. uzaklıktaki Sedir Adası’na Çamlıköy’den düzenli motor seferleri düzenleniyor. Kleopatra Adası diye de anılan Sedir Adası’nda, Roma çağından kalma eski Cedrae ören yeri ... Devamını Oku »