Antalya Tatil Köyleri

Türkiye’de deniz ve tatil denince akla ilk gelen yerlerden belki de en yoğun olanı Antalya ve Antalya tatil köyleri gelir. Antalya bölgesi tatil köyleri ile yerli ve yabancı turistleri en çok çeken yerlerdendir. Her yıl binlerce turist güneşlenmek, yüzmek ve Antalya’nın muhteşem eğlenceli ortamında tatil keyfi yapmak için Antalya tatil köylerinde vakit geçirmektedirler.

Denize çok yakın olan tatil köyleri olduğu gibi şehre biraz daha yakın tatil köyleri de bulabilirsiniz. Fiyatlar yaz sezonunda genellikle daha fazla olmakla birlikte kimi zaman çeşitli kampanyalar da yapılmakta. Kısıtlı bir bütçe ile tatil yapmak niyetinde iseniz tatil köylerinin kampanyalarını takip etmenizi tavsiye edebiliriz.

Bazı tatil köyleri özel plaj imkanı sunarak sizlere çok daha temiz ve kalabalık olmayan yüzme imkanı sunuyor. Antalya’da tatil köyleri ailenizle veya tüm sevdiklerinizle rahatça tatil yapabileceğiniz nezih ortamlar da sunmaktadır.

Yaz sezonunda Antalya’da bulunan tatil köyleriiçin talep bir hayli fazla ve neredeyse hiç boş yer bulma imkanı olmayabiliyor. Bu nedenle tatil kararınızı verdiyseniz erken bir tarihte rezervasyon yaptırarak hem tatilinizi garanti altına almanızı hem de çeşitli erken rezervasyon fiyat indirimlerinden yararlanmanız güzel bir fikir aslında.

Yerli turistler kadar her yıl yabancı turistler tarafından da tatil yapmak için Antalya’daki tatil köyü olan yerlere çok rağbet görüyor. Antalya gerçekten tatil için cennet gibi bir yer. Yazlar oldukça uzun sürüyor ve Mayıs ayında bile çok rahat bir şekilde denize girebiliyorsunuz. Temmuz ve Ağustos aylarında ise Akdeniz bir banyo suyu kadar sıcak oluyor.

Manavgat şelaleleri, Karain Mağarası burada tatil yaparken gezilebilecek önemli yerler. Türkiye’nin Rivierası unvanına sahip Antalya doğal güzellikleri ile de insanı büyülüyor. Özellikle palmiyelerle çevrili caddeleri ve yemyeşil ormanları ile Antalya asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir şehir.

İşte En Çok Tercih Edilen Tatil Köyleri

Belek
Kaş
Alanya
Kemer
Side

Toplam 476 defa görüntülendi.

The following two tabs change content below.

hezarfen

Latest posts by hezarfen (see all)

Cevapla